Lincoln Electric Copper Plus Contact Tip - 550A, Standard, 0.035 in (100/pack) KP2745-035-B100
By: Lincoln Electric
SKU:
KP2745-035-B100
(You save )
Current Stock:
Adding to cart… The item has been added
Magnum® PRO Copper Plus® Contact Tip - 550A, Standard, .035 in (0.9 mm) - 100/pack