Lincoln Electric Copper Plus Contact Tip - 550A, Extended Life, 0.035 in (100/pack) - KP2745-035R-B100
By: Lincoln Electric
SKU:
KP2745-035R-B100
(You save )
Current Stock:
Adding to cart… The item has been added
Magnum® PRO Copper Plus® Contact Tip - 550A, Extended Life, .035 in (0.9 mm) - 100/pack