Lincoln Electric Copper Plus Contact Tip - 550A, Tapered, 0.045 in (100/pack) - KP2745-045T-B100
By: Lincoln Electric
SKU:
KP2745-045T-B100
(You save )
Current Stock:
Adding to cart… The item has been added
Magnum® PRO Copper Plus® Contact Tip - 550A, Tapered, .045 in (1.2 mm) - 100/pack